7 tipov ako osviežiť interiér

Patríte do skupiny ľudí, ktorí neustále vylepšujú svoj domov a snažia sa dosiahnuť dokonalosť? Ak áno, ste na správnom mieste. V našom najnovšom blogu Vám prinášame kreatívne tipy a triky ako to dosiahnuť.

1. Plánovanie

Plánovanie je veľmi dôležité, ak nechcete zbytočne míňať svoje peniaze a robiť finančne nákladné chyby. Premýšľajte o celkovom vzhľade, štýle, ktorý chcete nasledovať a mať vo svojom dome. Inšpirovať sa môžete v rôznych časopisoch, ale aj na internete ako napr.: Pinterest.

2. Ročné obdobie

Ak ste typ človeka, ktorý sa chce cítiť útulne v zime a naozaj sviežo v lete, tak potom si zvážte 2 sady doplnkov pre svoje izby. Meňte ich pri zmene ročných období – tenké záclony vs. zamatové, alebo sýta červená vs. svetlá zelená atď. Len si dobre premyslite skladovanie mimo sezóny, aby ste nevytvorili väčší neporiadok.

3. Dva krát meraj a raz strihaj

Vždy si zmerajte nábytok pred zakúpením a skontrolujte, či sa zmestí do priestoru kde ho chcete mať.

4. Kľúčové prvky a doplnky

Investujte do niekoľkých kľúčových položiek a pridajte lacnejšie doplnky, tým pádom nemusíte vylúpiť banku pri zariadení domu. Majte na pamäti, že nemusíte minúť celý Váš majetok pre vytvorenie skvelého vzhľadu.

5. Prispôsobte nábytok

Nebojte sa prispôsobiť nábytok – ak máte starý nábytok oživte ho farbami, je to veľmi elegantná, rýchla, jednoduchá a nízko nákladová forma recyklácie.Interiér

6. Rovnaký koberec alebo podlaha

Rovnaký koberec alebo podlaha v celom dome, alebo aspoň na poschodí opticky zväčšuje priestor a na druhej strane to pôsobí ucelene.

7. Posledné úpravy

Pár vankúšov, prikrývok a kobercov vedia spraviť divy. Na Slovenskom trhu je množstvo obchodov, kde nájdete rôzne dekorácie za skvelé ceny, tak sa nebojte ísť do toho.

Interiér