Detská izba ako výnimočný priestor pre deti

Detská izba predstavuje osobný priestor vašich detí. Preto by ste pri jej zariaďovaní mali brať do úvahy čo majú radi a čo sa im páči. Detská izba však nemá dostatok priestoru? Skvelým riešením ako ušetriť nejaký priestor je poschodová posteľ. Predstavuje kombináciu zábavy a úspory priestoru.

Detská izba

Nebojte sa experimentovať

Detská fantázia nemá hraníc a preto pri zariaďovaní detskej izby a výbere postele musíte vedieť povedať nie. Samozrejme zamietnuť každý ich návrh tiež nie je správne riešenie. Skombinujte štipku detskej fantázie s vašim realistickým pohľadom. Ak si z ponuky obchodov neviete vybrať, nebojte sa dať posteľ vyrobiť na mieru podľa vašich predstáv. Nezabúdajte však na úložný priestor, ktorý je veľmi užitočný a praktický. Namiesto klasického rebríka použite napr. laná. Deti to určite poteší a v celku to bude pôsobiť naozaj esteticky. Klasický dizajn osviežte niečím jedinečným. Nebojte sa experimentovať.

Detská izba

Detská izba

Keď už máte vybratú posteľ začnite rozmýšľať čo s ušetreným priestorom. Môžete ho zaplniť písacími stolíkmi, pohovkou alebo pridať skriňu navyše či vytvoriť kútik na hranie. Tie správne dekorácie vytvoria z detskej izby výnimočný priestor. Veď predsa detská izba je miesto kde sa deti majú cítiť dobre.

Detská izba

Detská izba