O nás

O nás

O nás

Naša spoločnosť vám ponúka služby v oblasti bývania. Od kúpy pozemku, cez výber rodinného domu z našich projektov (príp. podľa vášho vlastného výberu) až po stavbu vášho vysnívaného nového domova. Postavíme Vám dom z výnimočného energeticky úsporného a cenovo veľmi výhodného materiálu, ktorý sa už aj na Slovensku stáva rovnako uznávaný ako v zahraničí.

Postavíme Vám dom z výnimočného energeticky úsporného a cenovo veľmi výhodného materiálu, ktorý sa už aj na Slovensku stáva rovnako uznávaný ako v zahraničí.

Prečo my

Prečo my?

Vďaka využitiu energeticky úsporného materiálu vás odbremeníme od vysokých účtov za energie. Zaručujeme nespočetné množstvo spokojných zákazníkov v zahraničí aj na Slovensku, ktorých počet sa neustále rozrastá. Využívanie dostupných prírodných energetických zdrojov (rekuperačné vetranie, solárne systémy,…) sa rozšírilo už aj na Slovensku a v Čechách. Zaručujeme zdravé a ekologické bývanie, ktoré si môže dovoliť každý.

Náš cieľ

Náš cieľ

Našim cieľom je ponúknuť, rýchle, kvalitné, úsporné a predovšetkým finančne dostupné bývanie vo vlastnom rodinnom dome.

Špecializujeme sa na stavebný systém SIP (Structured Insulated Panel), ktorý sa celosvetovo používa už 40 rokov (v Kanade 80% a v USA 65% všetkých rodinných domov je postavených touto jedinečnou technológiou). Vieme Vám samozrejme zrealizovať výstavbu vášho rodinného domu aj z tradičných stavebných materiálov.

Vymeň byt za dom

Pre našich klientov pripravujeme akciu “vymeň byt za dom”, to znamená že po stránke finančnej vám zabezpečíme prostriedky na realizáciu výstavby Vášho nového rodinného domu a prostredníctvom našich realitných partnerov v prípade záujmu zrealizujeme predaj vášho starého bytu.

Stavby realizuje výhradný dovozca Tophouse Gemer s.r.o.